Reference klientů

Výsledky uvedené na těchto stránkách vycházejí z individuálních zkušeností klientů. Individuální výsledky nejsou garantovány a mohou se lišit.

Zuzka 27 let, Kolšov

„Žijeme len raz“

Mamča, s jedním prckem, parádní nadváhou, no jednoduše řečeno: spokojená domácí buchta, která si žila moderním životem bez pohybových aktivit či špetky soudnosti toho, co zrovna strkala do pusy. Prostě: vítejte v mém minulém životě 😉

Občas se, třeba na ulici, či sociálních sítích, ale potkáte se starými dobrými přáteli, kteří pro váš život mohou znamenat nyní ještě mnohem více, než jste si kdy vůbec dokázali představit.

A jak to u mě začalo? … Ten typický posed v prosinci u Facebooku při chatování po 10 letech:

„Kdy jdeme ven?“
„Ahoj, tak to nevím, spíše pojď dovnitř, na H.E.A.T. :-)“

No dobře, když jsem to viděla napsané poprvé, říkám, to bude asi nějaký, sprostý slovo.

Ale díky Michalovi Horníčkovi a celému HEAT týmu jsem pochopila ten úžasný význam těchto čtyř písmenek. A vše se změnilo. To o tom je teď můj, nový život, který chci žít dál. A moc bych přála všem lidičkám na světě, projít si tohle užasnou částí svého života a žít ji až do konce, a to nemyslím pouze na páse, ale na každém jejich krůčku, či byť sebemenším pohybu, a to vždy vpřed 🙂 .

Možná to chce se trošku nad sebou zamyslet. Proč? Myslíme si, že víme, co chceme, co potřebujete, jak se cítíme, protože nám vše příjde normální, přirozené. Přeci se nebudu omezovat když „Žijeme len raz“? …

Ale opak je někdy pravdou. Nevíme. Nebo aspoň, u mě to tak bylo. Nikdy bych nevěřila / nedávám na reklamy, jedna paní povídala…), že to tak jde- dokud si tím prostě člověk neprojde sám. A tak jsem v dubnu zvesela nastoupila do „plavkové“ výzvy. Jo, prostě Apríl byl ideálním dnem, na velkou změnu 🙂 .

Vy tu teď máte tedy ode mě jen pár „nakopávajících“ řádků, ale abyste pochopili, je fajn projít si tím. Proč? Protože to, co jsem si za ty úžasné tři měsíce zažila já, je jednoduše: nepopsatelné. Prostě, nikdy mi nebylo lépe!!! 🙂

Mimo to, že H.E.A.T. program s parádní bandou, která v Šumperku působí, mě naučil radosti z nenásilné formy chůze+ individuálního přístupu / ano, i já jsem originál 🙂 /, mi pomohl zde najít i nové přátele. Všechny si tu prostě do jednoho jednoduše zamilujete.

Ukážou vám tu správnou cestu, jak se parádně cítit.

Jak se usmívat srdíčkem. Jak správně žít.

hehe -) heat Zuzana

Lucie, Šumperk

Budu mluvit velmi otevřeně, takže nečekejte standartní stimulační proslov :-) Jsem klasická ukázka ženy, která se narodila zjevně proto, aby ochutnávala a sytila své tělo :-) Kdo by se neobětoval, že? Musím konstatovat, že mi to skutečně jde. Bože, jak já miluju jídlo. Jen o něm mluvím a prožívám nirvánu :-) No, nicméně každá sranda jednou končí. U mě to bylo ve chvíli, kdy jsem stoupla na váhu a viděla to gigantické číslo. Člověk zažívá takový ten vnitřní boj, miluju kokinka – zadek jako štajrák, bez kokinek – budu štíhlá číča. Lhala bych, kdybych tvrdila, že tento boj nesvádím do dneška, ale přece jen, už ho mám trochu více pod kontrolou. H.E.A.T. je nyní má čokoláda, má nirvána, mám z něj to samé potěšení a navíc jsem získala potěšení ze sebe samé. Po dlouhé době si můžu stoupnout před zrcadlo a říct si: „Bože, copak je to za krasavicu ?“ :-)) Přála bych si, aby v sobě měla tento pocit uchovaný každá žena, protože každá z nás si zaslouží mít se ráda a být se sebou spokojená. Takže děvčata, těm kterým toto vyprávění přijde povědomé, přiďte za námi, my tu máme Hýnu a Hýna & spol to už zařídí:-)) Teď vážně. Chci opravdu srdečně poděkovat všem, kdo se podílí na zušlechťování mě samé, ať už mluvím o jídelníčku Tomáše či ostatních, kteří nás podporují na páse, že tu jste a že jste tu pro nás.

orezDSCF9925 orezDSCF9927

Daniela, Šumperk

Ahojky, vždycky jsem byla zvyklá sportovat, ať to byl aerobik, jumping nebo posilování. Váhu jsem si udržovala pořád stejnou. Pak najednou nastal zlom a všechno mě přestalo bavit a váha šla nahoru. Vloni jsem začala běhat, ale s váhou to nic neudělalo. Jídlo jsem nijak moc neřešila. Na konci roku, kdy už nebyl žádný pohyb to nějak vygradovalo a dostala jsem na váhu, kterou jsem nikdy neměla. To už jsem si řekla dost, ale věděla jsem, že sama to nezvládnu. Už párkrát jsem na H.E.A.Tu byla a všimla jsem si, že tam mají výzvu. Řekla jsem si, že to zkusím a třeba mě to donutí s váhou něco udělat. Po 1. schůzce s Tomášem Hýnou jsem byla v trošku v rozpacích, zjistila jsem, že všechno dělám špatně a nevěděla jsem, jestli zvládnu změnit stravovací návyky a najdu si čas chystat si každý den jídlo a mít tolik pohybu. Ale když člověk chce, tak zvládne vše. Můj nynější způsob života se stal také mým koníčkem. Baví mě pořád vymýšlet nově věci ohledně vaření a bez sportu nemůžu být. Chodím běhat, na H.E.A.T a do toho posiluji doma. Vždycky si aspoň chvilku na pohyb najdu. Děkuji Tomášovi, za to že mě naučil vše ohledně stravy, že mě nakopnul a že mi vždy poradil po e-mailu. Všem, kdo váhají se do programu přihlásit, jděte do toho a nebudete litovat.

Katka, Šumperk

Za toho půl roku jsem změnila hodně – začala se jinak stravovat a více cvičit a stále to není ideální. Ne každý den se daří – 2 měsíce jsem měla sádru a veškerá změna jídelníčku společně s pohybem byly v mžiku pryč. Je ale důležité to nevzdát, zase se do toho opřít a bojovat. Bez podpory Tomáše Hýny a lekcí HEATU bych to ale nevzládla – děkuji! Jdeme dál – tento boj ještě neskončil! 🙂

SAM_5618

SAM_7193

Zuzka, 22 let, Šumperk

Přeji pěkný den, proto abych Vám mohla napsat pozitivní reference a doporučit Vám poradenství Tomáše a cvičení H.E.A.T.,tak ve zkratce napíši svůj příběh.
Moje váha se vždy pohybovala kolem 60 kg, z této váhy jsem během roku zhubla na 48 kg, ale ne pomocí cvičení, nastartovala jsem drastickou dietu,moje hlavní potraviny  tvořily zelenina zase jen zelenina., když jsem v tu dobu do toho chtěla začít sportovat,tak při první jízdě na kolečkových bruslích jsem spadla tak nešťastně,že jsem si přivodila otřes mozku a pohmoždění krční páteře, protože jsem byla schopná skoro měsíc jen ležet,tak mi začalo být jedno co a kdy jím, váha šla rychle nahoru a já se po měsíci a půl vrátila do práce o 6 kilo těžší,poté jsem začala navštěvovat H.E.A.T., ale jen tak 1x týdně. Už jsem se ale do své diety vrátit nechtěla, takže nastal šílený jojoefekt ze svých vysněných 48 kg jsem se dostala 65kg,  moje depresivní nálada z nabraných kil se už nedala skrývat.Myslela jsem,že už nikdy přebytečná kila neshodím. S tím to jsem se nechtěla smířit, při prvním přihlášení do poradny se mi hlavou honily myšlenky, že jsem zklamala sama sebe, nezvládnu sama zase zhubnout a sama sobě se líbit, brala jsem to jako osobní prohru. Tyto černé myšlenky mě přešly po první konzultaci s Tomášem8-) Jeho přístup mě příjemně překvapil.Vedli jsme přátelský a otevřený rozhovor. Vysvětlil mi principy o vyvážené stravě a pohybu bez kterého se to neobejde. Už když jsem odcházela byla jsem rozhodnutá o změně svého života.Ujasnila jsem si čeho chci dosáhnout  a za tím si půjdu!
 nahlásila si H.E.A.T.  na měsíc dopředu a k tomu vymýšlela další sportovní aktivity.
I když jsem ve své cestě na začátku,můj život se změnil od základu jsem pozitivně naladěná,nabitá energií a už to konečně není proto,že se těším,že budu hubená jako tyčka;-) ale proto,že jsem si osvojila  základní pravidla  jak si připravit zdravou vyváženou stravu a zařadit do každodenního kolotoče pohyb, to že u toho  shodím nějaké to kilo je pro mě odměna v mém snažení:-)
 Proto doporučuji každému kdo chce změnit svůj život navštivte poradnu Mgr.Tomáše Hýny a lekce H.E.A.T se skvělými instruktory:-)
Uvidíte,že budete mít radost sami ze sebe a vaše dobrá nálada a pozitivní energie bude hnací silou ve zdolávání dalších životních cílů:-D

Iva, 47 let, Šumperk

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svoji zkušenost a nadšení s programem H.E.A.T. V programu jsem zatím krátce, asi měsíc. Svoje problémy s váhou řesím však roky. Po vstupním pohovohu s p. Tomášem jsem plná optimismu a naděje, že to bude můj úspěšný a vítězný pokus. Můj jídelníček se změnil, nejsou to však změny násilné a s jeho dodržováním nemám problém. Před půl rokem jsem si myslela, že už nejsem schopná cvičit. Měla jsem velké bolesti nohou a kloubů. Cítila neustálou únavu. Toto po pár cvičeních ustoupilo a na cvičení se těším. Snažím se chodit 3 x týdně. Velice si přeju, abych byla úspěšná a dosáhla svého cíle – zlepšení zdravotního stavu a dosažení vysněné váhy.Už teď se těším na další setkání s p. Tomášem a na jeho skvělý přistup.
Všechny moc zdravím

Kačka, 22 let, Šumperk

Hezký den, jmenuji se Kačka a je mi 22let. Na HEAT docházím třetí měsíc a měsíc do poradny. Asi očekáváte, že vám napíšu, jak mě tento druh cvičení a poradna změnili, ale to nemůžu až tak říct. Změnila jsem se já, ale k této změně mi HEAT a konzultace v poradně jsou největší motivací. Začněme ale od začátku. Nadváhou trpím asi od puberty, ale vždycky jsem si ji držela víceméně na uzdě díky pohybu, jaký jsem měla (basketbal, volejbal, aerobic). V patnácti letech mě ale rodiče poslali do lázní „na zhubnutí“ a ono to vážně fungovalo. Za šest týdnů jsem dala dolu asi 10kilo, cítila jsem se úžasně, všem sem se líbila a prostě – bylo to skvělé. Jenže nenaučili nás tam jednu věc. Přemýšlet o sobě a o tom co jíme a jaký pohyb vynakládáme. Prostě nám vše naservírovali na stříbrném táce. Tudíž, když jsem přešla na střední školu, kde bylo více učení a trochu méně času na pohyb, myslela jsem si, že když vynechám oběd bude to fajn – nebylo. Výsledkem bylo 15kilo nahoru! Žádné diety jsem držet nechtěla ale na internetu jsem si přečetla něco o jablečném octu – jak je zdravý a snižuje chuť na jídlo. Tak jsem ho začala po každém jídle pít a bylo mi z toho vážně zle! Takže jsem  začala cvičit, jak jsem si myslela, že by mohlo být správné. Volejbal (rekreačně), bazén, posilovna, jednou týdně dvouhodinovka tělocviku ve škole a spinning. Tento program jsem si držela téměř každý týden bezezměny – nehubla jsem, i když váhu jsem si udržovala. S vysokou mi všechny tyto aktivity vypadly, ale zkoušela jsem zumbu, powerjogu, flirtdance,…cítila jsem se super, váhu jsem si udržovala, až do doby zkouškového a změny rozvrhu těchto aktivit – byla jsem bez pohybu a znovu přibírala. Zkusila jsem pilulky „na hubnutí“ a výsledkem byly další kila nahoru. Takto to šlo postupně až k semestru, kdy se mi rozvhr neshodoval s žádným cvičením a já znovu přibrala a přiblížila se váze 100kg. V tu chvíli se ve mě něco změnilo a já si řekla dost. Začala jsem chodit na HEAT jednou týdně a pokaždém cvičení jsem byla spocená jak pes, ale vnitřně jsem se cítila líp. Časem jsem se dozvěděla i o poradenství a docela váhala, jestli jo nebo ne. Bála jsem se, jestli má ten pan poradce dostatek zkušeností, jetli to vůbec k něčemu bude, vždyť kdybych si koupila nějaké chytré knížky a přečtu několik blogů budu vědět to stejné, co mi řekne on. No ale zkusila jsem to. Čekala jsem, že tam přijdu, on mi řekne že vážím hodně, budu muset cvičit, napíše mi jídelníček a já půjdu domů. CHA! To sem se mýlila! Ano měření proběhlo – váha, tuk v těle, voda…no výsledky vám ani nebudu říkat- byly příšerné. Docela jsem se lekla. Sice jsem ještě mladá a žádné tělesné problémy nepociťuju, ale jak dlouho tomu takto ještě může být? Řekli jsme si, jaké hodnoty bych mohla dosáhnout za 3 měsíce, co bych  měla jíst a čemu se vyhnout a pohyb. Není však pohyb jako pohyb 😉 Nahlásila jsem se pravidelně dvakrát týdně na HEAT, upravila jídelníček a byl to děs. Byla jsem unavená a porce mi připadaly malé. Naštěstí jsem se mohla dojídat neomezeně zeleninou! Díky Bohu, aspoň z ní se trochu najím. Postupně jsem ale začala pozorovat, že už té zeleniny nesním tolik kolik předtím a týden od týdne jí jím míň. Byl zamnou třetí týden, první konzultace. Jelikož jsem ale pátek před měřením, jela do školy na zkoušku, zapomněla si vzít jídlo, celý den skoro nic nejedla a večer se naprala – i čokoládou, bála jsem se nejhoršího! A ono ne 😀 nikdo mě neseřval – ba naopak, bylo mi vysvětleno, že účelem není mi něco úplně zakázat. Když jsem šla na tuto konzultaci, bála jsem se, že se nic nezměnilo a že mě jedno prohřešení posune zase na začátek. A výsledek? Měla jsem 2,5kg dole čistého tuku a vody v tělě mi přibilo. SUPER! první úspěch! Předtím jsem čekala, že z konzultace budu odcházet smutná a že ten smutek doma zajím čokoládou (tak jak jsem byla dřív zvyklá) a ono se z toho nic nestalo.
Je zamnou teprve první měsíc a už teď se cítím daleko lépe. Pozoruji už jak mi začíná být některé oblečení volnější a hlavně uvědomuji si sama sebe. Toho jídla jsem se zpočátku hodně bála – nikdy jsem na žádné diety nebyla ale tohle ani dieta není. Jím všechno, co mi chutná, jen se snažím omezit sladké a nezdravé jídlo a daří se mi. Tím, že jsem nedostala žádný předem vytvořený plán a naučila se pracovat sama se sebou si myslím, že se mi podaří i nadále bojovat. Bojovat se svojí nemocí, protože obezita je nemoc a proto se nemůžeme chovat, jako bychom byly zdraví. Bohužel na obezitu žádný zaručený farmaceutický lék není, jen vlastní dřina a trochu přemýšlení o sobě samém a o jídle, které chceme jíst (nejsme přeci kontejner, abychom jedly všechny blafy, které nám nabízí v hypermarketech a jídelnách).
Pokud jsem vás alespoň trochu motivovala, jsem za to ráda ale motivace jen jen první krok k tomu, aby člověk měl šanci uspět 🙂

Alena, 55 let, Šumperk

Pravidelným klientem H.E.A.T. centra jsem se stala ihned po jeho zprovoznění a mé nadšení trvá od první návštěvy dodnes. Krom viditelných výsledků na své postavě a především fyzické kondici oceňuji milý a profesionální personál, čisté a příjemné prostředí a rovněž služby výživového poradenství uzpůsobené individuálním potřebám klientů. Přestože se ráda a často hýbu, bylo mi jasné, že bez správné výživy nedosáhnu kýženého efektu při formování postavy, a proto jsem s radostí přijala nabídku instruktora na konzultaci týkající se mého jídelníčku. Díky tomu jsem začala hubnout ještě efektivněji. Centrum jsem doporučila celé řadě mých známých a drtivá většina programu taktéž propadla.

Lenka, 43 let, Šumperk 

Patřím mezi velmi spokojené klienty Tomáše Hýny a H.E.A.T. Centra Šumperk. Jako každá žena jsem řešila svoji váhu až do body, kdy jsem v loni v létě začala navštěvovat H.E.A.T. Centrum Šumperk na Hlavní třídě. Tento způsob udržování kondice mne nadchnul a téměř denně navštěvuji tyto hodiny. Nicméně jen pohyb sám o sobě je jen 50 % úspěchu. Zásadní je i správné stravování. V tom mi opět pomohl Tomáš Hýna, který mne postupně seznámil se zásadami správné výživy i životosprávy. Vhodným a optimálním nastavením stravovacích návyků a výběrem potravin jsem si postupně skvěle zformovala postavu a vytvořila optimální skladbu stravy. Navíc nemusím denně odvažovat potraviny a dokonale mi vysvětlil jak se orientovat ve správném výběru potravin. Osobní individuální přístup Tomáše byl jedním ze základních předpokladů současného stavu, kdy jsem spokojena nejen se svojí postavou,ale i se způsobem stravování. Musím osobně potvrdit, že díky Tomášovi nedržím hladovku ani se neomezuji v jídle. Tedy mohu jen doporučit tomu, kdo chce se sebou něco dělat a dosáhnout osobní spokojenosti, věřit zkušenému odborníkovi a svěřit se bez obav do jeho rukou.

Aneta, 27 let, Šumperk

„Velice ráda bych Vám, Tomáši, touto cestou poděkovala. Díky Vašemu profesionálnímu a citlivému přistupu jsem upravila svůj životní styl. Díky Vám jsem dokázala něco, co jsem sama nedokázala zvládnout. Potkala jsem spoustu lidí, kteří se snažili přiživit v mém boji a radit za veliké peníze. Vaší pomocí jsem za pár měsícu shodila deset kilo. Vaše rady a doporučení jsem si zažila do svého
denního režimu, s radostí předávám dál rodině a přátelům. Možná si to ani neuvědomujete, ale díky Vám jsem se změnila, jak po fyzické ale i psychické stránce. Moc Vám za všechno děkuji. Aneta.“