Proto to děláme :-)

klientka1Vždycky jsem byla člověk, co sportoval spíš než někde na hřišti, tak s čokoládou na gauči. Nikdy jsem se ale nedostala přes váhu 80 kg, vždy se to nějak ukočírovalo a držela jsem se mezi 68-78 kg- jak kdy, podle nálady, období..

Vše se ale změnilo, když jsem otěhotněla a skončila na „rizikovém“, rázem začala kilečka pěkně skákat a já šla rodit s celými 108 kg. Všichni mě uklidňovali – to je voda, to shodíš kojením, to shodíš jak malá začne lítat.. No upřímně – za ten rok jsem neshodila ani deko, spíš naopak. Z porodnice jsem se vrátila s 98 kg a k tomu ještě 2 kilečka přidala.
Když jsem si v prosinci 2017 stoupla na váhu, byla tam rovná stovka! A tady nastal ten zlom. Jenže – co s tím? V první řadě, je to vesměs všechno v hlavě. Dokud to nebudete opravdu chtít, nehnete se ani o kousek tím správným směrem. A já tak chtěla!
Na HEAT jsem začala chodit už někdy v roce 2015, ale to byla jen taková zkouška, vždyť přece „každej něco dělá“. Buď – anebo. A ono mě to chytlo! Takže když jsem se teď rozhodovala, co za pohyb k jídelníčku, byla to jasná volba. Jenže – tentokrát to bylo jiný. Díky Zuzce H. jsem poznala, že pohyb nemusí vždy bolet, že se to dá sakra užít, že záleží jen a jen na mě, kolik ze sebe dám a co z toho budu mít.
Není to ale jen o Zuzce, je to o Klárce, Míše, Peťce, prostě celému HEAT týmu, kteří jsou tu pro nás. Pro nás, co jsme se konečně rozhodli něco změnit. Zapadla jsem do „HEATařské“ rodiny, jako bych sem patřila odjakživa. Poznala jsem nové lidi, pár z nich můžu považovat za PŘÁTELE, těším se na každou lekci, jakoby to byla droga. A co mě na tom všem drží? To, že za těch 45 minut mi to vezme pot, slzy i kila, ale dá mi to radost, odhodlání, ztracené sebevědomí a sakra dobrý pocit. Když odcházím, jsem to nová já!
A výsledek? Za 11 týdnů vážím 88 kilo!! A nekončíme. Mám za sebou super partu, která mě drží a podporuje, tak proč to vzdát před cílem? Život se má užívat – tak vemte botasky a sejdeme se na páse! Protože HEAT je opravdu něco, co nestačí jen o tom slyšet – to se musí ZAŽÍT!
klientka2
Veronika Rulíšková, Šumperk
Výsledky uvedené na těchto stránkách vycházejí z individuálních zkušeností klientů. Individuální výsledky nejsou garantovány a mohou se lišit.