Maxerrunner

H.E.A.T. PROGRAM ® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®, jenž vyvinuli Max Grossi a Marika Moretti.

Maxerrunner® je první a jedinečný mechanický běžící pás, který dokáže jednoduchým řízením plynule měnit sklon a tím imitovat chůzi a běh od roviny až po horský terén.

H.E.A.T. PROGRAM® je realizovatelný pouze a výhradně na pásu Maxerrunner®, jenž jako jediný svého druhu odstranil překážky, které neřeší ostatní běžící pásy – a to způsob věrné imitace outdoorové chůze a běhu v podmínkách fitness center a tělocvičen.

Maxerrunner® má všechny funkční i praktické náležitosti, které ostatní typy běžících pásů ať už elektronických či mechanických nemají. Současně řeší i fakt, že venkovní trénink je obtížné věrně napodobit ve fitness centru nebo tělocvičně.

Účinnost běžných elektronických pásů je na úkor praktičnosti (čím vyšší cena, tím větší a rychlejší opotřebení), u mechanických nacházíme přesný opak (nízká cena a téměř nulové opotřebení).

Maxerrunner® je revoluční běžící pás, jenž využívá pouze a jen svalovou energii a zaručuje stejnou zátěž, se kterou se setkáme v terénu. To je přesně to, co nám běžný elektronický pás dát nemůže, protože je poháněn motorem a ne svalovou energií.

Maxerrunner® je schopen měnit sklon simulující chůzi nebo běh v horách, s plynulou a postupnou regulací pásu, oproti pásům, jež jsou dosud na trhu.

Maxerrunner® umožňuje naprosto účinně praktikovat trénink, charakteristický pro outdoorové sporty, trénink, který je tak snadné provozovat venku a pro který je tak těžké najít variantu ve fitness centru nebo tělocvičně
Technická specifikace MAXERRUNNERu®

Výška složeného Maxerrunneru® je 175 cm
Šířka Maxerrunneru® je 82,5 cm
Délka rozloženého Maxerrunneru® je 175 cm
Váha Maxerrunneru® je 104 kg
U Maxerrunneru® lze plynule a jednoduše měnit sklon až do 40° v průběhu zátěže.

Maxerrunner® je vyvinutý tak, aby jeho využití bylo co nejuniverzálnější. Lze jej snadno složit a přemístit pomocí koleček, které jsou pevnou součástí konstrukce pásu. Ve složené poloze je pás díky své konstrukci velmi stabilní. Obsluha a transport takového pásu je velice jednoduchá a časově nenáročná. Na jediném místě tak lze kombinovatH.E.A.T. PROGRAM ® s ostatními aktivitami.