Instruktoři

Mgr. Tomáš Hýna

Vzdělání: -H.E.A.T. Program Master asistent

-Mgr. na Univerzitě Palackého v Olomouci, Obor rekreologie – Management of leisure time activities

-7 letá praxe při instruktorování H.E.A.T. Programu

-osobní fitness trenér

-poradce v oblasti životního stylu. více jak 120 klientů

„Za těch několik stovek odvedených lekcí jsem přišel na jednu věc, nikdy nepřipravím dokonalou lekci pro všechny, ta dokonalá lekce se skrývá v tom, jak půjdete vy sami. Je jedno jestli se chcete zničit, relaxovat, nebo jen poslouchat hudbu. Pokud ze sebe po lekci máte dobrý pocit, tak se mi lekce povedla.“

Mgr. Michal Horníček

Vzdělání: -HPI Level 2

-Magisterský titul na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor Rekreologie.

-Bc. Obor Sportovní management na Univerzitě Hradec Králové

-Instruktor lyžování a snowboardingu, sportovní masér

Profese: Manažer H.E.AT. centra, odborník v oblasti zdravého životního stylu

Zájmy: Celkově jakýkoli sport, závodně volejbal, H.E.A.T., atd.…

Moje životní heslo: „Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř a nikdy není tak dobře, aby to nešlo líp“ 😉

„H.E.A.T. Program je pro mě jakási cesta ke spokojenosti duše. Ne pokaždé mám stejný pocit z lekce a věřím, že tak to budete cítit i vy. Ne vždy se Vám má lekce může líbit, ne vždy ji můžete zvládnout na 100%, ale vím určitě, že když půjdete podle sebe a dáte si do těla, tak jak to zvládnete a tak jak budete chtít Vy sami, vám přinese podstatně větší prožitek, než kdybyste se zničili, když to chtěl někdo jiný. Dobrý pocit z lekce pro Vás = dobrá lekce -> dobrý pocit pro mě.“ 🙂

Zlata Kubíčková

Vzdělání: -HPI Level 2

-střední odborné se zaměřením na cestovní ruch a ekonomiku služeb

-pomaturitní studium angličtiny

Profese: hlavní náplní je účetnictví, ale občas jsem holka pro všechno

Zájmy: H.E.A.T. program a vše, co se točí kolem zdravého životního stylu

Moje heslo:

„Ovládnout svou mysl je největší a nejdůležitější umění, které se v životě můžete naučit. Pokud chcete být šťastní a úspěšní, nic jiného vám nezbývá.“ (a o tom to všechno je)

H.E.A.T. program je naprosto jedinečná aktivita, kterou zvládnou všichni bez rozdílu věku nebo kondice. I já jsem začínala jako klientka, která se zadýchala jenom při vyšlapání schodiště do centra. Není nic lepšího než v dnešní uspěchané době vypnout na 45 minut a soustředit se pouze na sebe a postupně a nenásilně kondici zlepšovat. Jde to!!!

Ing. Kateřina Provazníková

Vzdělání: -HPI Level 1

-Univerzita Pardubice, Dopravní fakulta Jana Pernera, obor Dopravní management, marketing a logistika

Profese: Úvěrový poradce v bance (zpracovávám převážně hypoteční úvěry)

Zájmy: kolo, in-line brusle, volejbal, lyže, turistika,… Dalo by se říct, že jakýkoliv druh sportu. Ráda si zajdu do společnosti, miluji dobrou kávu.

Moje životní heslo: „Když nemůžeš, tak přidej“

Co pro mě znamená H.E.A.T. program? Je to součást mého života. Dokážu si při něm dát skvěle do těla, ale i příjemně zrelaxovat a vypnout hlavu po náročném dnu v práci. Největší odměnou jsou pro mě spokojené a usměvavé tváře na konci lekce 😉

Klára Nasadilová

Vzdělání: -HPI 1

-vystudovala jsem SOŠ v oboru služby cestovního ruchu

-VOŠ v oboru obchodní právo.

V současnosti je mou profesí máma na plný úvazek. Mám ráda hory, v létě po svých, v zimě na lyžích. Když mám chvilku pro sebe, chodím aktivně odpočívat na HEAT nebo se jen tak projít, proběhnout. A jelikož miluji hudbu, tak zásadně se sluchátky.Hudba je pro mě takový lék na všechno, když k tomu přidám zálibu v dlouhých procházkách a horských túrách, stal se HEAT mým úžasným objevem. Písničky na lekce vybírám instinktivně tak, aby byly příjemným doprovodem, dokázaly rozproudit krev a případně povzbudit k většímu výkonu.

Protože ani já se necítím každý den stejně, budu ráda,když si mou lekci užijete podle svého a bude pro vás příjemným odpočinkem pro hlavu.

Michaela  Matoušková

vzdělání: HPI Level 2

Poradce pro výživu (akreditace Aliancí výživových poradců ČR)

Instruktor kondičního posilovaní (akreditace MŠMT ČR)

Diagnostika a kompenzace (3D FITNESS AKADEMY)

profese: psychoterapeut v  http://www.psychoterapie-poradenstvi.info

motto: Květina nepřemýšlí o tom, že by soutěžila s květinou rostoucí vedle. Prostě kvete.

Přijď na mou lekci, pokveteme spolu ?

Proč je HEAT součástí každého mého dne?

Snažím se každou lekci vést v duchu filozofie, (která je blízká i mé práci v terapii), že lekce HEATu může být naše společná cesta na pomyslnou horu… každý vlastní cestou, svým tempem, ale se společným cílem si lekci hlavně užít.

Mým cílem je, aby si klient odnesl z lekce to, pro co si přišel.

Co určitě na mé lekci můžeš zažít? Legraci, lidskost, respekt, energii… Vytvoříme si prostředí, abychom mohli zabrat a máknout, ale i když přicházíš poprvé, nebo po dlouhé sportovní pauze, zvládneme lekci spolu s respektem k tvé momentální kondici a užijeme si radost z pohybu

Ing. Petra Langová

Vzdělání: HPI Level 1

jinak:
– ČZU Praha
– Sociálně právní akademie v Ostravě

Profese:
– úředník státní správy

Zájmy:
– H.E.A.T, kolo, lyže, in-line brusle a jóga …………

Motto:
….. poděkuj za každý nový den a za každý splněný sen…..:-)

Co mi dává H.E.A.T?… energii, vnitřní sílu, vyplavuje starosti a naplňuje radostí a pokud se dostane pod kůži také tobě, potom přestane být jedno, čemu se v životě věnuješ, protože na prvním místě se začneš věnovat ….. SOBĚ:-D. A jaký může být výsledek? Třeba obnovená či zlepšená fyzička, cvičení s maximálním efektem redukce hmotnosti a navrácení vlastní pohody a dobré nálady. Ale je to jen na tobě, nic neriskuješ, tak neváhej, otevři dveře, obuj tenisky a jdeme na to….. už se na tebe těším….;-)

Zuzana Horníčková

Vzdělání: HEAT instruktor – certifikát 18.6.2017 / LEVEL 1
Střední zdravotnická škola Šumperk -s maturitou
Specializace : Hospicová péče / osvědčení 2014
Certifikát specializace péče o těhotné a po porodu – 19.11.2017

Profese: Zdravotní sestra v ambulanci alergologie Šumperk

Zájmy: rodina na prvním místě 🙂 , požární sport aktivně/ dobrovolná hasička 🙂 , fotografování

Moje heslo: Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí 🙂

Buď šťastný/á i TY 🙂 HEAT mi změnil život, doslova a do písmene už od prvního dne na páse a přála bych každému, kdo si sem přišel užit svůj volný čas, aby zažil ty krásné okamžiky stejně naplno, jako já 🙂 . Nejen že mi váha, jako mávnutím kouzelného proutku bez trápení a omezování, klesla a cítím se vitálněji / z 86kg na průměrných 63kg / +-2kg, znáte to- Vánoce 😀 / , ale také jsem tu našla jednu velkou rodinu se srdíčky na pravém místě- a to nenarážím jen na osobní příběh (díky HEATu jsem nyní už i manželka a maminka), ale také na mé úžasné „spolu-lektory“ kterým moc děkuji za každý krůček na páse :). Snažím se teď předávat vše, co mi všichni dali, dál svou vlastní cestou 🙂

Klára Benediktová

Vzdělání : HPI Level 1

-studentka čtvrtého ročníku Gymnázia Šumperk
Zájmy: Heat,bruslení,španělština,cestování,běh se psem a především pojídání sladkostí sestře ❤️
Motto: Jestli chceš….dokážeš to!
Je úplně jedno jakým tempem postupuješ dopředu,i když to půjde pomalu,lekce od lekce se ti půjde líp a líp..a budeš vždy napřed před těmi,co sedí jen doma na gauči.
Pokud jsi Heat ještě nezkusil,seber odvahu,boty a přijď.Začátky jsou těžké pro každého,i pro mě byly.Já příležitost chytla za pačesy a z holky co se bála mluvit před svou třídou je najednou malá uječená Klárka,která ráda hecuje.Na lekci ze sebe vydávám maximum,lekce se snažím seskládat z rytmických písniček,plných energie,které vás nakopnou a lekci si o to víc užijete.Lekce je vhodná pro každého,důležité je poslouchat sám sebe a nejlepšího kamaráda-vaše srdíčko. ? Snažím se i ve vás probudit tu vášeň pro Heat,kterou mám v sobě já! ?

 

Hana Čmakalová

Vzdělání : HPI Level 1

Obchodní akademie Šumperk
Momentálně jsem studentkou 2. ročníku Moravské vysoké školy v Olomouci v oboru podniková ekonomika a management

Zájmy: Jóga, cestování, turistika, kolo a připravování zdravých i nezdravých dobrůtek 😀

Motto

Na co dnes myslíš, tím zítra jsi.

Ty jsi svou jedinou hranicí, pozvedni se nad ni.

H.E.A.T. pro mě znamená 45 minut, které můžeš věnovat jen sám sobě. Naučíš se poslouchat svoje tělo a postupem času, krůček po krůčku začneš překonávat vlastní hranice a budeš se neustále zlepšovat. Na každé lekci budeš mít možnost si pořádně máknout, ale zároveň dostaneš prostor i na relaxování a odpoutání se od všech myšlenek. A jako bonus se ocitneš ve skvělé společnosti lidí, kteří to vidí úplně stejně. Přála bych si, abyste na každé lekci načerpali novou energii a měli radost, z toho co jste pro sebe udělali. Největší odměnou pro mě bude, když odejdete z mojí lekce s úsměvem na rtech J