Centrum

Cenrum

H.E.A.T. Centrum Šumperk

Centrum naleznete „na Slovanu“ přímo na Hlavní třídě. Stačí udělat několik málo kroků průchodem do dvora a po pravé ruce uvidíte dveře do našeho centra, které je v patře (dříve Spinning a následně box club). Těšit se můžete na kompletně zrenovovaný prostor s krásným sociálním zázemím – 2 šatny, 2 sprchy, 2 záchody. Vše je připraveno pro vaši pohodlnou návštěvu. Nově jsme centrum rozdělili na 2 části, díky tomu si můžete užít lekce v kombinaci s funkčním cvičením, lekce pro nastávající maminky a mnohé jiné.

Slovan

H.E.A.T. Centrum Šumperk je jediné H.E.A.T. Program centrum v okruhu 30 km (nejblíže je v Olomouci a v Uničově). Připraveno je 13 strojů a jeden pro instruktora, funkční část pro posilování, profesionální zvuková aparatura a vyškolení instruktoři, kteří se již těší na Vaši návštěvu.

„H.E.A.T. Program je již na více než 90 místech po ČR a tisícovky lidí již propadly chůzi jako prostředku pro cvičení. Mám se cvičením H.E.A.T. Program již 10 letou zkušenost a vím, že lidem přináší radost a velmi rychlý výsledek jejich snahy. Proto se stále vracejí a těší se na další lekce. To je důvod proč jsme se rozhodli nabídnout tuto krásnou aktivitu lidem v Šumperku a jeho okolí. Doporučím vám pouze jediné – seberte věci na cvičení a přijďte se sami přesvědčit, že chůze může být nejen efektivní, ale i zábavná.“ Tomáš Hýna, H.E.A.T. Program Master asistent.

maluvka

šatna

vstup

centrum2